Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,0% sub estimat
Retele interferometrice
- Număr anunț
- CN1083273
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- HISTERESIS SRL (CUI 22677832)
- Cod CPV
- 38947000-7 · Microanalizoare cu raze X (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322.163,49 RON
- Valoare atribuită
- 286.600 RON 11,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2025 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1157098
- Termen limită
- 20.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 450100-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249906
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la Caietul de sarcini_Retele interferometrice.docx.p7s
- Anexa la Fisa de date Retele interferometrice.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Retele interferomatrice.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Retele interferometrice.docx.p7s
- FisaDate_DF1249906.pdf
- Formular contract retele interferometrice.pdf.p7s
- Formulare_Retele interferometrice.docx.p7s
- Instructiuni catre ofertanti Retele interferometrice.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HISTERESIS SRL CUI 22677832
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PHANOS TECHNOLOGY S.R.L. CUI 46347033
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
286.600 RON
din 322.163,49 RON estimat
11,0%
Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 35.563,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.