Atribuită Anunț de participare

Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice

Număr anunț
CN1083327
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.828.649 RON
Valoare atribuită
1.828.649 RON
Data publicării
10.07.2025 17:00
Anunț de atribuire
CAN1157478
Termen limită
20.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
448655-2025
Documentație de atribuire
DF1249782

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.828.649 RON Adjudecat: 1.828.649 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CONSUMABILE DE LABORATOR 1.608.004 RON
2 TRUSE DE COLORATIE - COLORANTI 220.645 RON TUNIC PROD 1.828.649 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NOVA FIT 2000 SRL CUI RO 15178082
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.828.649 RON

din 1.828.649 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.