Atribuită Anunț de participare

Acord cadru de furnizare materiale sanitare - ” REACTIVI COMPATIBILI 100% SAU ECHIVALENT CU FLOWCITOMETRUL FACS VIA SAU ECHIVALENT”

Număr anunț
CN1063064
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
664.902,30 RON
Valoare atribuită
868.159,50 RON
Data publicării
02.01.2024 21:00
Anunț de atribuire
CAN1123448
Termen limită
06.02.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
795346-2023
Documentație de atribuire
DF1199873

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293

Valoare atribuită

868.159,50 RON

din 664.902,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.