Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Servicii de dezvoltare a ”Platformei digitale pentru managementul și arhivarea electronica a documentelor”, inclusiv furnizarea echipamentelor IT și a licențelor software necesare utilizării, respectiv stocării platformei, în cadrul proiectului „Digitalizarea ANMDMR” din Componenta C7 – Transformare digitală I3
- Număr anunț
- CN1083385
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA A MEDICAMENTULUI SI A DISPOZITIVELOR MEDICALE DIN ROMANIA (CUI 41433222)
- Furnizor / câștigător
- ETA2U SRL (CUI 1801821)
- Cod CPV
- 72212311-2 · Servicii de dezvoltare de software pentru gestionarea documentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.664.252,18 RON
- Valoare atribuită
- 12.277.500 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1158843
- Termen limită
- 26.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 452852-2025
- Documentație de atribuire
- DF1250081
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTE ANMDMR - Platforma digitala pentru managementul documentelor-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1250081.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Model contract de prestari servicii-semnat.pdf.p7s
- Model formular Propunere Tehnica -semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Subcontractanți 1
INSTANT CONSULTING SOLUTIONS S.R.L. CUI 21780308
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
F.LLI SISOFO CUI 01994380689
Valoare atribuită
12.277.500 RON
din 12.664.252,18 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 386.752,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.