Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,2% sub estimat
Achiziția de echipamente si materiale ateliere mecanica în cadrul proiectului: „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR DIN ORAȘUL BUFTEA, JUDEȚUL ILFOV”
- Număr anunț
- CN1083349
- Autoritate contractantă
- Primaria Orasului Buftea (CUI 4434029)
- Furnizor / câștigător
- DEEBO INTERNATIONAL SRL (CUI 32640008)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.112,88 RON
- Valoare atribuită
- 371.385 RON 7,2% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1161533
- Termen limită
- 19.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 452909-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249965
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1249965.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Formulare propunere tehnica.pdf.p7s
- Instructiuni.pdf.p7s
- Model Contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEEBO INTERNATIONAL SRL CUI 32640008
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. CUI 42179344
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
M & M FRIMAR SRL CUI RO15290794
Valoare atribuită
371.385 RON
din 400.112,88 RON estimat
7,2%
Adjudecat la 92,8% din estimat · economie 28.727,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.