Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

ACHIZIȚIA DE DOTĂRI, SERVICII DE MONTAJ, INSTALARE SI PUNERE IN FUNCTIUNE ALE ACESTORA ÎN CADRUL PROIECTULUI „CONSTRUIRE ZONĂ CU FACILITĂȚI RECREATIVE ȘI SPORTIVE ÎN ORAȘUL ODOBEȘTI”

Număr anunț
CN1083339
Autoritate contractantă
ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI) (CUI 4297827)
Furnizor / câștigător
GERO MULTIOPTION S.R.L. (CUI 40384172)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
463.564,28 RON
Valoare atribuită
459.000 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
11.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1154018
Termen limită
14.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
453931-2025
Documentație de atribuire
DF1250057

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

459.000 RON

din 463.564,28 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 4.564,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.