Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 81,1% sub estimat

Reînnoire subscripție Microsoft (3 ani)

Număr anunț
CN1083839
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
CRAYON SOFTWARE EXPERTS ROMANIA S.R.L. (CUI 41889483)
Cod CPV
79980000-7 · Servicii de abonare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.853.614,93 RON
Valoare atribuită
540.678,82 RON 81,1% sub estimat
Data publicării
24.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1157459
Termen limită
28.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
484173-2025
Documentație de atribuire
DF1250433

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

540.678,82 RON

din 2.853.614,93 RON estimat 81,1%

Adjudecat la 18,9% din estimat · economie 2.312.936,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.