Atribuită
Anunț de participare
Achiziția de servicii de implementare soluție software integrată și interoperabilă cu aplicabilitate clinică și non clinică
- Număr anunț
- CN1083627
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- DIGISED CONECT S.R.L. (CUI 45270993)
- Cod CPV
- 72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.837.414 RON
- Valoare atribuită
- 1.837.414 RON
- Data publicării
- 18.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1157146
- Termen limită
- 29.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 472700-2025
- Documentație de atribuire
- DF1250750
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIGISED CONECT S.R.L. CUI RO45270993
Subcontractanți 1
H TRUSTCARE CUI 52185556
Valoare atribuită
1.837.414 RON
din 1.837.414 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro