Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Achiziție echipamente aferente platformei tip PC2 în cadrul proiectului ”Modernizare sistem comunal integrat de colectare și valorificare a gunoiului de grajd, comuna Gherăești judeţul Neamț”

Număr anunț
CN1083592
Autoritate contractantă
COMUNA GHERAESTI (CUI 2613729)
Furnizor / câștigător
IRUM SA (CUI 1235170)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
970.214,70 RON
Valoare atribuită
964.680 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
17.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1158352
Termen limită
21.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
465964-2025
Documentație de atribuire
DF1250607

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 970.214,70 RON Adjudecat: 964.680 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Buldoexcavator 465.393,60 RON TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII S.R.L. 464.880 RON ↓0,1%
2 Set de utilaje: tractor, braț încărcător frontal pentru atașare… 504.821,10 RON IRUM S.A. 499.800 RON ↓1,0%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ZETOR TRACTOR SRL CUI RO 17235478
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

964.680 RON

din 970.214,70 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 5.534,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.