Atribuită Anunț de participare

Upgrade suport tehnic și extindere capabilități/capacități software pentru sisteme informaționale geografice

Număr anunț
CN1083618
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI RO4192715)
Furnizor / câștigător
ESRI ROMANIA SRL (CUI 11717575)
Cod CPV
48210000-3 · Pachete software pentru retele (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755.040 RON
Valoare atribuită
755.040 RON
Data publicării
18.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1155848
Termen limită
19.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
471323-2025
Documentație de atribuire
DF1250721

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ESRI ROMANIA SRL CUI RO 11717575

Valoare atribuită

755.040 RON

din 755.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.