Atribuită
Anunț de participare
Furnizare Sistem informatic integrat pentru gestionarea imagisticii medicale PACS cu module software si infrastructura IT integrata
- Număr anunț
- CN1083506
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- SUPERMEDICAL SRL (CUI 21203776)
- Cod CPV
- 48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 908.158,64 RON
- Valoare atribuită
- 908.100 RON
- Data publicării
- 15.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1157179
- Termen limită
- 18.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 459462-2025
- Documentație de atribuire
- DF1250220
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la Caiet sarcini.xlsx.p7s
- Caiet sarcini-PACS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1250220.pdf
- Formulare - aparatura medicala.docx.p7s
- Formular - Propunere tehnica.docx.p7s
- Model Contract de furnizare.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 908.158,64 RON Adjudecat: 908.100 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem informatic integrat pentru gestionarea imagisticii medic… | 804.222,31 RON | SUPERMEDICAL | 804.200 RON |
| 2 | Echipamente IT – Statii de lucru imagistica | 103.936,33 RON | SUPERMEDICAL | 103.900 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SUPERMEDICAL SRL CUI 21203776
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
Valoare atribuită
908.100 RON
din 908.158,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro