Atribuită
Anunț de participare
Furnizare autovehicule electrice cu benă basculabilă
- Număr anunț
- CN1083553
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.952.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.952.000 RON
- Data publicării
- 16.07.2025 10:39
- Anunț de atribuire
- CAN1156642
- Termen limită
- 19.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 463902-2025
- Documentație de atribuire
- DF1250397
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa formular oferta-semnat.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Draft AC furnizare autovehicule electrice cu bena basculabila-semnat.pdf.p7s
- Draft CS furnizare autovehicule electrice cu bena basculabila-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1250397.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Formular Propunere Tehnica-semnat.doc.p7s
- Informatii privind garantiile solicitate-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
3.952.000 RON
din 3.952.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro