Atribuită Anunț de participare

Cititor microplăci cu moduri de citire multiple (absorbanță, fluorescență și luminiscență) și posibilitatea de citire pentru microvolume

Număr anunț
CN1083494
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
DEXTER COM S.R.L. (CUI 8875940)
Cod CPV
38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180.672,26 RON
Valoare atribuită
180.670 RON
Data publicării
14.07.2025 10:44
Anunț de atribuire
CAN1156142
Termen limită
14.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1250308

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEXTER COM S.R.L. CUI RO 8875940

Valoare atribuită

180.670 RON

din 180.672,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.