Atribuită Anunț de participare

ECOGRAF MOBIL CPU (furnizare, instalare, punere in functiune si instruire personal utilizator)

Număr anunț
CN1083728
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245.000 RON
Valoare atribuită
245.000 RON
Data publicării
21.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1154452
Termen limită
27.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
475458-2025
Documentație de atribuire
DF1250979

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

245.000 RON

din 245.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.