Atribuită
Anunț de participare
PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU ANALIZOR AUTOMAT DE IMUNOLOGIE VIDAS
- Număr anunț
- CN1083727
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.115,63 RON
- Valoare atribuită
- 252.115,63 RON
- Data publicării
- 21.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1154106
- Termen limită
- 26.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 476134-2025
- Documentație de atribuire
- DF1250933
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1250933.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Valoare atribuită
252.115,63 RON
din 252.115,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro