Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,6% sub estimat
Repararea partii mecanice a tubulaturilor de aspiratie gaze de ardere de la grupurile energetice nr.1 si 2 ale SE Craiova SA, cod CPV 45223210-1
- Număr anunț
- CN1083692
- Autoritate contractantă
- Societatea Electrocentrale Craiova SA (CUI RO46943133)
- Furnizor / câștigător
- UZINA ROMINEX SRL (CUI 26130306)
- Cod CPV
- 45223210-1 · Lucrari de structuri metalice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.317.640,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.098.431,40 RON 16,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.07.2025 09:28
- Anunț de atribuire
- CAN1154959
- Termen limită
- 20.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1250873
Documente
Documentația de atribuire
- Document_250716_140313_signed.pdf
- Document_250716_140349_signed.pdf
- Document_250716_140453_signed.pdf
- FisaDate_DF1250873.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
UZINA ROMINEX SRL CUI RO 26130306
Asociați 1
UZITMET INDUSTRY SRL CUI 37556227
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENERGOMONTAJ SA CUI RO 1555468
Valoare atribuită
1.098.431,40 RON
din 1.317.640,68 RON estimat
16,6%
Adjudecat la 83,4% din estimat · economie 219.209,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.