Atribuită Anunț de participare

Investitii in infrastructura compartimentului de microbiologie al laboratorului de analize medicale din cadrul Spitalului Municipal Carei

Număr anunț
CN1083689
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
SMG ULTRASOUND ROMANIA S.R.L. (CUI 32767177)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.128.930 RON
Valoare atribuită
3.128.555 RON
Data publicării
21.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1159633
Termen limită
05.11.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
475422-2025
Documentație de atribuire
DF1250824

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 3.128.930 RON Adjudecat: 3.128.555 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente medicale 1 1.959.030 RON MEDICLIM S.R.L.,SMGELECTRONICA 1.958.655 RON
2 Echipamente medicale 2 1.169.900 RON Elta 90 Medical Research SRL 1.169.900 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Subcontractanți 1
MEGATEHNIC SRL CUI 12531723

Valoare atribuită

3.128.555 RON

din 3.128.930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.