Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 96,8% sub estimat

Achizitie de echipamente medicale

Număr anunț
CN1083674
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
Furnizor / câștigător
PHILIPS ROMANIA SRL (CUI 2593699)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.182.394,95 RON
Valoare atribuită
38.000 RON 96,8% sub estimat
Data publicării
21.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1154187
Termen limită
25.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
474914-2025
Documentație de atribuire
DF1250779

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.182.394,95 RON Adjudecat: 38.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Analizor integrat de biochimie si imunologie 1.143.899,16 RON Anulat
2 Sonda ultrasunete 38.495,79 RON PHILIPS ROMANIA 38.000 RON ↓1,3%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

38.000 RON

din 1.182.394,95 RON estimat 96,8%

Adjudecat la 3,2% din estimat · economie 1.144.394,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.