Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat
FURNIZARE ALIMENTE PENTRU CELE 11 CRESE AFLATE IN ADMINISTRAREA CRESEI PITESTI
- Număr anunț
- SCN1138586
- Autoritate contractantă
- CRESA PITESTI (CUI 46517499)
- Furnizor / câștigător
- BRĂDET SRL (CUI 14062704)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473.363,55 RON
- Valoare atribuită
- 452.040,20 RON 4,5% sub estimat
- Data publicării
- 11.01.2024 17:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1100303
- Termen limită
- 31.01.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1201071
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 473.363,55 RON Adjudecat: 452.040,20 RON
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VEL PITAR SA CUI RO 21229091
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RADICSTAR SRL CUI RO 4917490
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRĂDET SRL CUI RO14062704
Valoare atribuită
452.040,20 RON
din 473.363,55 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 21.323,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.