Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,6% sub estimat
Contract de achizitie publică de furnizare aparatură medicală divizat pe 6 loturi
- Număr anunț
- CN1083786
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
- Cod CPV
- 33123200-0 · Aparate de electrocardiografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100.700 RON
- Valoare atribuită
- 565.290 RON 48,6% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1157176
- Termen limită
- 27.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 480194-2025
- Documentație de atribuire
- DF1251104
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini ap 6 lot-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1251104.pdf
- Modele de formulare-semnat.doc.p7s
- Proiect de contract-semnat.doc.p7s
- SPECIFICATII TEHNICE MINIMALE-ANEXA CS-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 1.100.700 RON Adjudecat: 565.290 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | electrocardiograf portabil 12 canale/12 derivatii ( suport mobi… | 10.500 RON | BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. | 10.400 RON ↓1,0% |
| 2 | pat multifunctional / buc | 205.000 RON | HELLIMED SRL | 205.000 RON |
| 3 | stație colorare automată cu montator de lamele / buc | 530.700 RON | Anulat | — |
| 4 | aparat de inscripţionare automată a casetelor / buc | 170.250 RON | MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. | 340.170 RON |
| 5 | aparat de inscripţionare automată a lamelor / buc | 170.250 RON | — | |
| 6 | injectomat / buc | 14.000 RON | FRESENIUS KABI ROMANIA SRL | 9.720 RON ↓30,6% |
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL CUI RO 9731314
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST LIFE SCIENCE SRL CUI 24205119
Valoare atribuită
565.290 RON
din 1.100.700 RON estimat
48,6%
Adjudecat la 51,4% din estimat · economie 535.410 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.