Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 71,4% sub estimat
Echipamente si materiale destinate reducerii riscului de infectii nosocomiale
- Număr anunț
- CN1083885
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
- Cod CPV
- 42716110-2 · Echipament de spalare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.021.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.150.200 RON 71,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1157011
- Termen limită
- 28.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 488166-2025
- Documentație de atribuire
- DF1251351
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1251351.pdf
- Model contract de furnizare-semnat.pdf.p7m
- Model formulare-semnat.pdf.p7m
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 4.021.050 RON Adjudecat: 1.150.200 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Curatare mobilier medical | 1.245.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Curatare si pastrare echipamente termosensibile | 1.838.550 RON | Limas Group S.R.L. | 1.150.200 RON ↓37,4% |
| 3 | Control igiena maini | 937.500 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIMAS GROUP SRL CUI RO 11013782
Valoare atribuită
1.150.200 RON
din 4.021.050 RON estimat
71,4%
Adjudecat la 28,6% din estimat · economie 2.870.850 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.