Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Contract furnizare utilaje de curăţenie urbană stradală

Număr anunț
CN1083871
Autoritate contractantă
SALUBRIZARE TIMISOARA SRL (CUI RO51241348)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
Cod CPV
34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.995.000 RON
Valoare atribuită
29.879.320 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
24.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1164263
Termen limită
29.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
485831-2025
Documentație de atribuire
DF1251417

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 29.995.000 RON Adjudecat: 29.879.320 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Maturatoare stradala 17.320.000 RON S.C. B.T. BEST TOOLS COMPANY S.R.L. 29.879.320 RON
2 Utilaj multifuncţional cu dispozitive accesorii de spălat şi st… 10.675.000 RON
3 Autoutilitare 2.000.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

29.879.320 RON

din 29.995.000 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 115.680 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.