Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
“Modernizare sisteme informatice a Spitalului Judetean de Urgenta Mavromati Botosani”
- Număr anunț
- CN1083848
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- EVOTECH-IT S.R.L. (CUI 39541737)
- Cod CPV
- 48920000-3 · Pachete software de birotica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.070.295,55 RON
- Valoare atribuită
- 3.068.269 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1162491
- Termen limită
- 28.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 483831-2025
- Documentație de atribuire
- DF1251225
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarc.sist.inf..pdf.p7s
- FisaDate_DF1251225.pdf
- Formulare sist.inf..pdf.p7s
- Model Contract sist.inf..pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVOTECH-IT S.R.L. CUI RO39541737
Subcontractanți 1
INFO WORLD SRL CUI RO 13373052
Valoare atribuită
3.068.269 RON
din 3.070.295,55 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.026,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.