Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Furnizare SISTEM INFORMATIC INTEGRAT in cadrul proiectului „Digitalizarea serviciilor comunei GUGESTI "
- Număr anunț
- SCN1138594
- Autoritate contractantă
- COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
- Furnizor / câștigător
- POWER NET CONSULTING SRL (CUI 11864363)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 368.070,28 RON
- Valoare atribuită
- 363.332 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.01.2024 08:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1100069
- Termen limită
- 29.01.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1201080
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Model contract furnizare sistem informatic_Gugesti.docx.p7s
- 4. Formulare_SII_GugestI_rev.doc.p7s
- Caiet sarcini SII2.PDF.p7s
- FisaDate_DF1201080.pdf
- Sectiunea-VI.1-Propunere-financiara-2.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
POWER NET CONSULTING SRL CUI RO 11864363
Valoare atribuită
363.332 RON
din 368.070,28 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 4.738,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.