Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,6% sub estimat

ECHIPAMENTE HARDWARE SI LICENTE COTS, in cadrul proiectului „Digitalizarea și guvernanța datelor în cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Alexandria prin dezvoltarea infrastructurii și a sistemelor informatice”

Număr anunț
CN1083954
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
ROMFLEX SISTEM SRL (CUI 16277637)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292.231,30 RON
Valoare atribuită
229.000 RON 21,6% sub estimat
Data publicării
28.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1157763
Termen limită
01.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
491056-2025
Documentație de atribuire
DF1251400

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
HA & SZ S.R.L. CUI 51411922
Terți susținători 1
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

229.000 RON

din 292.231,30 RON estimat 21,6%

Adjudecat la 78,4% din estimat · economie 63.231,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.