Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Furnizare echipamente destinate îmbunătățirii siguranței traficului în Județul Maramureș - LOT 4 reluat

Număr anunț
CN1083956
Autoritate contractantă
JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
Furnizor / câștigător
TITAN TECHNIK AG S.R.L. (CUI 34199944)
Cod CPV
34144400-2 · Vehicule de intretinere rutiera (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.921.926,80 RON
Valoare atribuită
14.856.000 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
28.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1160508
Termen limită
05.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
489832-2025
Documentație de atribuire
DF1251489

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

14.856.000 RON

din 14.921.926,80 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 65.926,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.