Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,6% sub estimat
Lucrari de amenajari instalatii electrice PT1106 Spitalul Clinic Colentina
- Număr anunț
- CN1083916
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
- Furnizor / câștigător
- PHI EMC PRO SRL (CUI 37224325)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.986.809 RON
- Valoare atribuită
- 1.299.999 RON 34,6% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2025 09:45
- Anunț de atribuire
- CAN1157127
- Termen limită
- 01.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1251360
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1251360.pdf
- Model contract.docx.p7s
- Model Formulare.doc.p7s
- PROIECT PT 1106.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHI EMC PRO SRL CUI RO37224325
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SIMCO INTERNATIONAL IMPEX SRL CUI RO 5158762
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELECTROINSTAL SOLUTION SRL CUI RO23649024
Valoare atribuită
1.299.999 RON
din 1.986.809 RON estimat
34,6%
Adjudecat la 65,4% din estimat · economie 686.810 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.