Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,6% sub estimat
PRODUSE ALIMENTARE
- Număr anunț
- CN1083911
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.928.806,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.706.163,20 RON 7,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1158531
- Termen limită
- 26.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 487943-2025
- Documentație de atribuire
- DF1251212
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru .doc.p7s
- CAIET DE SARCINI _signed.pdf
- FisaDate_DF1251212.pdf
- Formular contract subsecvent.doc.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 2.928.806,40 RON Adjudecat: 2.706.163,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PRODUSE LACTATE | 2.846.784 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L.,BRADET,ARTEGO | 2.651.328 RON ↓6,9% |
| 2 | PRODUSE PANIFICATIE | 82.022,40 RON | PROVISION RETAIL PROD SRL,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 54.835,20 RON ↓33,1% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARTEGO SA CUI RO 2157428
Valoare atribuită
2.706.163,20 RON
din 2.928.806,40 RON estimat
7,6%
Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 222.643,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.