Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,8% sub estimat
LICENȚA SOFTWARE EDITARE FORMULE ŞI REACŢII CHIMICE – CHEMDRAW SAU “ECHIVALENT”
- Număr anunț
- CN1083996
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- PRAGMA COMPUTERS SRL (CUI 3164881)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.973 RON
- Valoare atribuită
- 13.610 RON 19,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.07.2025 07:06
- Anunț de atribuire
- CAN1159008
- Termen limită
- 29.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1251595
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Valori estimate ChemDraw.xlsx.p7s
- 2. CHEMDRAW sau ECHIVALENT - Caiet de sarcini PNRR.docx.p7s
- 3. Formulare ChemDraw.docx.p7s
- 4. Draft Contract furnizare ChemDraw.docx.p7s
- FisaDate_DF1251595.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CHECK COMPUTER S.R.L. CUI RO42878059
Valoare atribuită
13.610 RON
din 16.973 RON estimat
19,8%
Adjudecat la 80,2% din estimat · economie 3.363 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.