Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,6% sub estimat

Servere GPU

Număr anunț
CN1083975
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48822000-6 · Servere pentru calculatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008.000 RON
Valoare atribuită
719.500 RON 28,6% sub estimat
Data publicării
28.07.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1156622
Termen limită
29.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
489862-2025
Documentație de atribuire
DF1251579

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ENTEX LOGIC SRL CUI RO29506457
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

719.500 RON

din 1.008.000 RON estimat 28,6%

Adjudecat la 71,4% din estimat · economie 288.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.