Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat
"REABILITARE SI MODERNIZARE SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 IN COMUNA LUICA, JUDETUL CALARASI"
- Număr anunț
- SCN1020552
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUICA (CUI 3796810)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.410.535 RON
- Valoare atribuită
- 1.386.876,43 RON 1,7% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2018 20:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1011474
- Termen limită
- 01.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025574
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Contract de proiectare şi execuţie lucrări.docx.p7s
- 6. FORMULARE.pdf.p7s
- AUDIT.rar.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CF.rar.p7s
- CU+Avize.rar.p7s
- DALI.rar.p7s
- DEVIZ+ANEXA.rar.p7s
- EXPERTIZA.part1.rar.p7s
- EXPERTIZA.part2.rar.p7s
- EXPERTIZA.part3.rar.p7s
- FisaDate_DF1025574.pdf
- HCL.rar.p7s
- inventar.zip.p7s
- Studiu Geo.pdf.p7s
- TOPO.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
DAN RIZ GEO CONSTRUCT SRL CUI 27434060
Asociați 1
SANDRA COM S.R.L. CUI RO 5913640
Valoare atribuită
1.386.876,43 RON
din 1.410.535 RON estimat
1,7%
Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 23.658,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.