Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

INSTALATIE RADIOLOGICA FIXA (furnizare, instalare, punere in functiune si instruire personal utilizator)

Număr anunț
CN1083953
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
EDITRONIC INTERNATIONAL SRL (CUI 7524568)
Cod CPV
33111600-7 · Aparate de radiografie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
932.000 RON
Valoare atribuită
930.870 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
28.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1154950
Termen limită
01.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
491371-2025
Documentație de atribuire
DF1251455

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225

Valoare atribuită

930.870 RON

din 932.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.130 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.