Atribuită Anunț de participare

Achizitie dezinfectanti utilizati in Spitalul Judetean de Urgenta Slatina

Număr anunț
CN1084067
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.545.800 RON
Valoare atribuită
7.034.400 RON
Data publicării
30.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1161696
Termen limită
28.10.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
497145-2025
Documentație de atribuire
DF1251796

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Adjudecat: 7.034.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DEZINFECTANTI PENTRU SUPRAFETE SANTOMED IMPEX S.R.L 2 contracte 5.349.600 RON
SANTOMED IMPEX S.R.L · contract 2174.1 · 20.01.2026 4.012.200 RON
SANTOMED IMPEX S.R.L · contract 2304 · 21.01.2026 1.337.400 RON
2 DEZINFECTANTI PENTRU INSTRUMENTAR SI DISPOZITIVE MEDICALE
3 DEZINFECTANTI PENTRU MAINI MEDISAN COM S.R.L. 2 contracte 1.684.800 RON
MEDISAN COM S.R.L. · contract 2174.2 · 20.01.2026 1.263.600 RON
MEDISAN COM S.R.L. · contract 2305 · 21.01.2026 421.200 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDISAN COM SRL CUI RO 19225535
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTOMED IMPEX SRL CUI RO 25115790

Valoare atribuită

7.034.400 RON

din 5.545.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.