Anulată Anunț de participare

Furnizare alimente si produse conexe

Număr anunț
CN1084059
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 13924429)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.677.680,43 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
30.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1156483
Termen limită
01.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
499657-2025
Documentație de atribuire
DF1251331

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 2.677.680,43 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Centrul rezidential pentru persoane fara adapost 420.385,51 RON Anulat
2 Cantina de ajutor social 2.209.951,17 RON Anulat
3 Centrul de ingrijire zi 47.343,75 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.