Atribuită Anunț de participare

Servicii de întreținere și reparații Echipamente medicale Angiograf Azurion 7 M12 si Angiograf Allura XPER FD10 R8C

Număr anunț
CN1084052
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
PHILIPS ROMANIA SRL (CUI 2593699)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.863.000 RON
Valoare atribuită
1.863.000 RON
Data publicării
12.08.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1156911
Termen limită
15.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
528201-2025
Documentație de atribuire
DF1251735

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.863.000 RON Adjudecat: 1.863.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Service si intretinere preventiva si operativa cu piese de schi… 904.500 RON PHILIPS ROMANIA 1.863.000 RON
2 Service si intretinere preventiva si operativa cu piese de schi… 958.500 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.863.000 RON

din 1.863.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.