Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 81,4% sub estimat
Stații de lucru, Laptop-uri și Licențe Office Standard Retail finantate prin PNRR
- Număr anunț
- CN1084048
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
- Furnizor / câștigător
- CYBERNET SRL (CUI 7848556)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.420 RON
- Valoare atribuită
- 20.300 RON 81,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1157681
- Termen limită
- 02.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 498897-2025
- Documentație de atribuire
- DF1251692
Documente
Documentația de atribuire
- 1_Caiet de sarcini.p7s
- 3.1 Formulare.docx.p7s
- 3 Formulare - opis -.docx.p7s
- 4.1 Anexa nr 1.docx.p7s
- 4.2 Anexa nr 2.docx.p7s
- 4.3 Anexa nr 3.docx.p7s
- 4.4 Anexa nr 4.docx.p7s
- 4.5 Anexa nr 5.docx.p7s
- 5 CLAUZE CONTRACTUALE.docx.p7s
- FisaDate_DF1251692.pdf
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 109.420 RON Adjudecat: 20.300 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laptop (Windows inclus + Office) | 41.500 RON | Anulat | — |
| 2 | Stații de lucru (Windows inclus + Office) - 7 buc | 45.920 RON | Anulat | — |
| 3 | Licenta Office Standard Retail - 8 Buc | 22.000 RON | S.C. CYBERNET S.R.L. S.R.L. | 20.300 RON ↓7,7% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CYBERNET SRL CUI RO 7848556
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HA & SZ S.R.L. CUI 51411922
Terți susținători 1
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25146010
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STARCHASER S.R.L. CUI RO6491993
Valoare atribuită
20.300 RON
din 109.420 RON estimat
81,4%
Adjudecat la 18,6% din estimat · economie 89.120 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.