Atribuită Anunț de participare

Acord cadru de furnizare - Achizitie carburant auto (benzina fara Pb COR min 95 si motorina EURO5) pe baza de carduri de credit

Număr anunț
CN1084032
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.452.600 RON
Valoare atribuită
6.142.800 RON
Data publicării
30.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1155178
Termen limită
01.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
499120-2025
Documentație de atribuire
DF1251714

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324

Valoare atribuită

6.142.800 RON

din 3.452.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.