Atribuită
Anunț de participare
Sursa neintreruptibila de protectie
- Număr anunț
- CN1084092
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- WI-NOVATION SRL (CUI 18967218)
- Cod CPV
- 31682520-1 · Sisteme de oprire de urgenta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.450,40 RON
- Valoare atribuită
- 26.450 RON
- Data publicării
- 31.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1154579
- Termen limită
- 01.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 502776-2025
- Documentație de atribuire
- DF1250818
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini CF33.docx.p7s
- FisaDate_DF1250818.pdf
- Formulare produse.pdf.p7s
- Instructiuni catre Ofertanti - LICITATIE DESCHISA CF33.docx.p7s
- model contract.docx.p7s
- Propunere tehnica - produse.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WI-NOVATION SRL CUI RO 18967218
Valoare atribuită
26.450 RON
din 26.450,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro