Atribuită Anunț de participare

Furnizare și instalare: Ecograf ultraperformant pentru cercetare cu soft-uri de analiza si postprocesare in cadrul proiectului: "Dezvoltarea cercetării genomice în România (ROGEN)"

Număr anunț
CN1084215
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.516.184,70 RON
Valoare atribuită
4.516.000 RON
Data publicării
04.08.2025 10:05
Anunț de atribuire
CAN1159321
Termen limită
08.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
507831-2025
Documentație de atribuire
DF1252100

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

4.516.000 RON

din 4.516.184,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.