Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 45,0% sub estimat

PROIECTARE SI EXECUTIE LUCRĂRI DE ALIMENTARE CU ENERGIE ELECTRICĂ A 45 DE STAȚII DE ÎNCĂRCARE AUTOVEHICULE ELECTRICE (PT+VERIFICARE PROIECT+ELABORARE DOCUMENTAȚII PENTRU OBȚINERE AVIZE + ASISTENȚĂ TEHNICĂ+EXECUȚIE LUCRĂRI) ÎN CADRUL PROIECTULUI „MODERNIZAREA ȘI EXTINDEREA TRANSPORTULUI PUBLIC LA NIVELUL ZONEI METROPOLITANE A MUNICIPIULUI SIBIU”

Număr anunț
CN1084101
Autoritate contractantă
Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC SERV SRL (CUI 18173764)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.377.600 RON
Valoare atribuită
2.408.252,25 RON 45,0% sub estimat
Data publicării
31.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1158896
Termen limită
08.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
501027-2025
Documentație de atribuire
DF1251791

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ELECTRO-CON IMPEX SRL CUI RO 15673447

Valoare atribuită

2.408.252,25 RON

din 4.377.600 RON estimat 45,0%

Adjudecat la 55,0% din estimat · economie 1.969.347,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.