Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 92,6% sub estimat
Echipamente de testare distructiva si nedistructiva pentru materiale si elemente de construcții
- Număr anunț
- CN1084178
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- TECNOSERVICE EQUIPMENT SRL (CUI 11906663)
- Cod CPV
- 38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 457.423 RON
- Valoare atribuită
- 34.020 RON 92,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.08.2025 10:05
- Anunț de atribuire
- CAN1155339
- Termen limită
- 02.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 507269-2025
- Documentație de atribuire
- DF1251993
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 10 - Contract produse.docx.p7s
- Caiete de sarcini echipamente de testare distructiva 3 final.docx.p7s
- FisaDate_DF1251993.pdf
- Formulare produse.pdf.p7s
- Instructiuni catre Ofertanti - LICITATIE DESCHISA CF22.3.docx.p7s
- Propunere tehnica - produse.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 457.423 RON Adjudecat: 34.020 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Proctor automat | 34.023 RON | S.C. TECNOSERVICE EQUIPMENT S.R.L. | 34.020 RON |
| 2 | Sistem de corelare digitală a imaginii | 423.400 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TECNOSERVICE EQUIPMENT SRL CUI RO 11906663
Valoare atribuită
34.020 RON
din 457.423 RON estimat
92,6%
Adjudecat la 7,4% din estimat · economie 423.403 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.