Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

APARATURA MEDICALA si STATIE DE LUCRU PC

Număr anunț
CN1084157
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313.444,99 RON
Valoare atribuită
306.411 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
01.08.2025 11:00
Anunț de atribuire
CAN1155526
Termen limită
29.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
503997-2025
Documentație de atribuire
DF1251985

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 313.444,99 RON Adjudecat: 306.411 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 FERESTRAU ELECTRIC CU ACUMULATOR PENTRU AMPUTATII 29.411,60 RON STRYKER ROMANIA S.R.L. 29.411 RON
2 TRUSA INSTRUMENTE LAPAROSCOPIE 277.310,79 RON KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA 277.000 RON ↓0,1%
3 STATIE DE LUCRU UNITATE + MONITOR 6.722,60 RON Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

306.411 RON

din 313.444,99 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 7.033,99 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.