Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
EXTINDEREA ȘI MODERNIZAREA SECȚIEI DE POLITRAUMATOLOGIE în cadrul obiectivului de investiție „CONSOLIDAREA CAPACITĂȚII DE INTERVENȚIE ÎN POLITRAUMA SEVERĂ PRIN DEZVOLTAREA CENTRULUI A.R.C. (ADVANCE RESPONSE CENTER) – CASA AUSTRIA”
- Număr anunț
- CN1084287
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 37190850)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45215120-4 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii medicale specializate (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.489.530,96 RON
- Valoare atribuită
- 33.432.030,97 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2025 12:53
- Anunț de atribuire
- CAN1171872
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 22.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 514906-2025
- Documentație de atribuire
- DF1252293
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL CUI RO37190850
Subcontractanți 3
C & C VEST FACTORY SRL CUI 33577022
LINKSTAL ENGINEERING SRL CUI 37720019
PROFAL INDUSTRY SRL CUI RO 15848603
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCTIM SA CUI RO1802843
Subcontractanți 6
3M PROJECT SRL CUI RO 19124107
BICONECT SRL CUI RO17361689
CBM ELPRO INSTAL S.R.L. CUI RO42464596
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO39292806
MEDICAL LOGISTIC MALL SRL CUI RO22672401
PROFI VENT SRL CUI RO30666443
Valoare atribuită
33.432.030,97 RON
din 33.489.530,96 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 57.499,99 RON
Deschise acum pe acest cod
1 licitație deschisă pe 45215120-4 · Lucrari de constructii de cladiri pentr…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.