Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Achiziție de produse chimice dezinfectante

Număr anunț
CN1084282
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.345.705,60 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
06.08.2025 12:53
Anunț de atribuire
CAN1172884
Termen limită
13.10.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
516163-2025
Documentație de atribuire
DF1252146

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 18 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
KARIMED PARTENER SRL CUI RO15938900
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Încă 15 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

0 RON

din 10.345.705,60 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 10.345.705,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.