Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat
Achizitie Incarcator Frontal
- Număr anunț
- SCN1020357
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHIRNOGENI (CUI 6483311)
- Furnizor / câștigător
- SC FARMTECH SRL (CUI 17618570)
- Cod CPV
- 43250000-0 · Incarcatoare cu bena frontala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare atribuită
- 388.843,33 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2018 09:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1009020
- Termen limită
- 05.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027513
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI INCARCATOR FRONTAL.pdf.p7s
- Draft Contract - Incarcator Frontal.docx.p7s
- FisaDate_DF1027513.pdf
- Formulare - Incarcator frontal.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SC FARMTECH SRL CUI RO 17618570
Valoare atribuită
388.843,33 RON
din 400.000 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 11.156,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.