Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,5% sub estimat
UNITATE ECOGRAFICA
- Număr anunț
- CN1084236
- Autoritate contractantă
- Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.092.436,97 RON
- Valoare atribuită
- 989.145 RON 9,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.08.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1159216
- Termen limită
- 04.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 510751-2025
- Documentație de atribuire
- DF1252234
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_a31072025.pdf.p7s
- FisaDate_DF1252234.pdf
- Instructiuni ofertanti_031072025.pdf.p7s
- model contract.docx.p7s
- Model formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
989.145 RON
din 1.092.436,97 RON estimat
9,5%
Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 103.291,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.