În evaluare
Anunț de participare
Elaborare Studiu de Fezabilitate pentru Largire la 3 benzi pe sens a Autostrazii A1 Bucuresti - Pitesti
- Număr anunț
- CN1084445
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.135.411,06 RON
- Data publicării
- 11.08.2025 13:00
- Termen limită
- 30.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 525732-2025
- Documentație de atribuire
- DF1252481
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 13 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
SPECIALIST CONSULTING SRL CUI RO19019918
Subcontractanți 7
ADURO S.R.L. CUI 20589840
CP MED LABORATORY SRL CUI RO18833542
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
MONDEV REAL ESTATE SRL CUI 36277500
GEODESIGN SRL CUI RO 17672880
STEERFORTH CONSULT S.R.L. CUI RO17207281
UNIVERSITATEA ''DUNAREA DE JOS'' DIN GALATI CUI 3127522
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
INCONS S.R.L. CUI 37318748
Subcontractanți 3
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
EDROM CART SRL CUI RO15028344
MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA CUI 4417192
Terți + subcontractanți 1
ARCHAUS SRL CUI 32827309
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TPF INGINERIE S.R.L. CUI RO 26985401
Terți susținători 1
T.P.F. SPOLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA CUI 5261005507
Terți + subcontractanți 1
GEO-SERV SRL CUI 5905124
Valoare estimată
30.135.411,06 RON
Deschise acum pe acest cod
8 licitații deschise pe 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de con…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.