Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,4% sub estimat

Achiziție autoutilitare tip 3

Număr anunț
CN1084326
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
34130000-7 · Autovehicule pentru transportul de marfuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
894.957,98 RON
Valoare atribuită
864.737,64 RON 3,4% sub estimat
Data publicării
07.08.2025 11:00
Anunț de atribuire
CAN1155271
Termen limită
08.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
517072-2025
Documentație de atribuire
DF1252371

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727

Valoare atribuită

864.737,64 RON

din 894.957,98 RON estimat 3,4%

Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 30.220,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.