Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,4% sub estimat
Servicii de operare tehnică pentru Centrala Electrică Fotovoltaică Dârvari 2
- Număr anunț
- CN1084312
- Autoritate contractantă
- SAPE S.A. (CUI 33134190)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ME.EL ELECTRIC S.R.L. (CUI 3755713)
- Cod CPV
- 65410000-0 · Exploatare a unei centrale electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 211.525 RON 15,4% sub estimat
- Data publicării
- 05.08.2025 14:40
- Anunț de atribuire
- CAN1158395
- Termen limită
- 10.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1252309
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 Formular de oferta - Centralizator de preturi-semnat.xlsx.p7s
- Anexa 6 Caiet de sarcini - Schema monofilara-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1252309.pdf
- FORMULARE_OFERTANTI-semnat.pdf.p7s
- Propunere Contract servicii -semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ME.EL ELECTRIC S.R.L. CUI RO 3755713
Valoare atribuită
211.525 RON
din 250.000 RON estimat
15,4%
Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 38.475 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.