Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,4% sub estimat

Furnizare, instalare, punere in functiune, instruire personal si service in perioada de garantie - echipamente medicale in cadrul PROGRAMULUI DE SĂNĂTATE “Investiții de tip dotare în infrastructura publică a unităților sanitare care tratează pacient critic cu patologie vasculară cerebrală acută – LICITATIA 4

Număr anunț
CN1084408
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
MEDICAL GRUP SRL (CUI 17845905)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737.500 RON
Valoare atribuită
712.380,20 RON 3,4% sub estimat
Data publicării
11.08.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1169120
Termen limită
15.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
524057-2025
Documentație de atribuire
DF1252456

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 737.500 RON Adjudecat: 712.380,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Soft Brain tracking compatibil cu neuronavigație 112.500 RON MEDTRONIC ROMANIA SRL 337.500 RON
2 Monitoare presiune intracraniană 400.000 RON S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. 374.880,20 RON ↓6,3%
3 Craniotom 225.000 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Subcontractanți 1
SANTIMPEX SRL CUI 3557481

Valoare atribuită

712.380,20 RON

din 737.500 RON estimat 3,4%

Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 25.119,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.